Powiedz nam kim jesteś:

Colorful Workdays

Praca w UPC ma być kolorowa i ciekawa. Chcemy, aby nasi pracownicy czuli, że dzień spędzony w pracy był czasem jak najlepiej wykorzystanym. Pragniemy, aby każdy dzień był dla nich inspirujący. Dlatego dla UPC, tak ważne są relacje w firmie, otwartość i szczerość każdego z każdym i na każdym szczeblu.

WE ARE MOMENT MAKERS

Życie składa się z chwil. Praca również. Działanie w UPC jest kreacją. Nasi pracownicy nie są odtwórczy. Każdy z nas tworzy swoje chwile, którymi dzieli się ze współpracownikami. Tworzymy zespół ludzi świadomych swojego wpływu na rzeczywistość.

LOVE EVERY MOMENT

W UPC jesteśmy otwarci na każdą sytuację. U nas po prostu się rozmawia. Również o problemach i wyzwaniach. Każdy moment, nawet trudny, jest doświadczeniem. U nas doceniamy i rozumiemy wszystkie sytuacje.

SPRAWIAMY ŻE KAŻDY DZIEŃ W UPC JEST KOLOROWY

Działamy razem i razem osiągamy więcej. Bo UPC to barwny zespół ludzi o wielu umiejętnościach, korzystających na co dzień w pracy z najnowszych innowacyjnych rozwiązań.

Wykorzystuj czas w UPC, jak najlepiej dla siebie – inspiruj się, zdobywaj wiedzę i umiejętności. Dajemy Ci do tego wszystkie niezbędne narzędzia – wsparcie zespołu, szkolenia, technologię, międzynarodowe projekty i wiele więcej.

SPRAWDŹ Z KIM BĘDZIESZ PRACOWAĆ

Adam

Handlowiec

Do UPC przyszedłem 9 lat temu – miało być na chwilę, ale poznałem spółkę i zostałem. Jako manager zarządzam zespołem, który obsługuje największych klientów w segmencie B2B na południu Polski. Dzięki ambitnym i nieszablonowymprojektom, nasz każdy dzień wygląda inaczej.

Zuza

Handlowiec

To mój 4 rok w UPC. Cenię to, że każdy dzień to możliwość rozwoju poprzez wiele ciekawych projektów, w które jestem zaangażowana. Największą radość sprawia mi prowadzenie szkoleń onboardingowych dla nowych pracowników. Mój plan na dalszą karierę w UPC? Zdobywanie wiedzy i umiejętności, które pozwolą mi stać się ekspertem w tym co robię.

Mariola

Handlowiec

W UPC od 1,5 roku. Z uśmiechem na twarzy realizuje zakładane cele. Wysoko poprzeczka postawiona, duża odpowiedzialność i interakcja z ludźmi - to mnie nakręca i dzięki temu się spełniam. Zmieniam przestrzeń biurową na przyjazne miejsce pracy. W centrum jest zawsze człowiek, z myślą o nim zakasam rękawy i myślę, co jeszcze zmienić, aby czuł się w UPC jak u siebie.

Agnieszka

Handlowiec

W UPC pracuję od ponad roku. To pierwsza firma, w której czuję się tak dobrze. Zadania na moim stanowisku są ambitne, ale nie przerastają moich możliwości. To, co cenię najbardziej to duża swoboda podejmowania decyzji i wdrażania nowych rozwiązań. Żaden pomysł nie jest z góry odrzucany. Moja praca jest też bardzo kreatywna, co sprawia, że po prostu uwielbiam tu przychodzić.

Katarzyna

Handlowiec

W UPC pracuję od ponad 3 lat. Dzięki ludziom, którzy tu pracują w UPC panuje świetna, luźna atmosfera. W UPC poznałam dużo ciekawych osób, z którymi chętnie spędzamy czas także po pracy. UPC to również ciągła możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy. Moje doświadczenie z zakresu obsługi klienta i pracy z zespołem chciałabym w przyszłości wykorzystać na innym stanowisku w strukturze działu.

Natalia

Moje drogi z UPC skrzyżowały się prawie 5 lat temu. Od tamtej pory rozwijam swoje umiejętności na wielu płaszczyznach i nigdy nie stoję w miejscu! Wszystko dzięki ambitnym projektom, a także świetnym ludziom, od których mogę się uczyć i czerpać inspirację do ciągłego rozwoju. Swoje przyszłe losy zawodowe wiążę z działem HR - najchętniej w obszarze HR Admin lub Project. Może w Liberty Global? Kto wie, co przyniesie przyszłość!

WE DELIVER JOY

W UPC mamy elastyczne podejście do pracy, oferując Pracownikom możliwość częściowej pracy zdalnej. Pozwala im to swobodnie realizować zainteresowania i pasje życiowe. W UPC Specjaliści pracują z najnowszą technologią, dlatego czerpią z zadań tak wiele satysfakcji. Nasi pracownicy nie tylko korzystają do woli z innowacji, ale też badają, uczą się i nieustannie uaktualniają swoją wiedzę, łącząc przyjemne z pożytecznym. Czy może być coś lepszego? Nie bez znaczenia jest też wyjątkowa atmosfera w pracy oraz otwarte i szczere relacje między pracownikami.

WE CARE

Chcemy, aby nasi Eksperci i Specjaliści wierzyli w sens swojej pracy i umacniali swoje kompetencje. Pomagamy im odpowiednio wykorzystać nabyte umiejętności i zachęcamy, aby przejmowali inicjatywę i podejmowali działania. Od pierwszego dnia w UPC mają nasze wsparcie w planowaniu swojej ścieżki kariery. Dajemy Pracownikom wiele możliwości do awansu oraz zapewnienia sobie stabilności finansowej.

WE’RE DRIVEN BY PASSION FOR BETTER

Nasi Pracownicy rozwijają się, aktywnie realizując plan na siebie i zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Zatrudniamy osoby będące specjalistami w swoim obszarze i ufamy ich kompetencjom, dlatego dajemy im swobodę działania i traktujemy po partnersku. Nie zapominamy o potrzebie uczestnictwa w rozwijających szkoleniach i ciekawych spotkaniach branżowych. Nasi Specjaliści mają dużo okazji do realizowania swoich ambicji przy kompleksowych projektach międzydziałowych i w międzynarodowych zespołach.

W UPC każdy, kto ma na siebie pomysł, może rozwijać się bez przeszkód i ryzyka, że natrafi na przysłowiowy „szklany sufit”.

ŚCIEŻKA REKRUTACYJNA

  • Wyślij CV

    Przygotuj swoje CV w dowolnej formie i wyślij je do nas. Przeczytamy!

  • POROZMAWIAJ

    Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie. My dowiemy się więcej o Tobie, a Ty o UPC.

  • DOŁĄCZ

    Jeśli wszystko dobrze pójdzie, zaprosimy Cię do naszego zespołu.

Oferty Pracy